Skip to content

Greenwave presents - DUB FX live

Greenwave_DubFX_210.08.21_1080x1080px (1)

Sündmusest

Laupäeval, 21. augustil toimub Patarei Merekindluses esmakordselt keskkonda väärtustav innovaatiline meelelahutussündmus Greenwave, mille raames annab võimsa kontserdi maailma üks enim hinnatud beatbox-artiste Dub FX. Tegemist on tema ainsa esinemisega Baltikumis käesoleval aastal.

Youtube’i superstaar Dub FX, kodanikunimega Benjamin Stanford, on üles kasvanud Melbourne’s austraalia-itaalia segaperes ning veetis seetõttu osa lapsepõlvest Itaalias. Kui ta 2005. aastal Itaalias tänavamuusiku teed alustas, oli see ema jaoks ebameeldiv šokk, sest viimane soovis Benjamin’is näha edukat muusikut. See Benjamin’i ei peatanud ning ta kolis Inglismaale, kus sündiski artist Dub FX.

Dub FX on olnud terve oma karjääri jooksul äärmiselt nõutud esineja kõikjal üle planeedi, teda armastavad nii suured festivalid kui kontserdisaalid. Endiselt armastab Dub FX teha üllatusesinemisi ka tänavatel, kus ta kunagi oma muusikuteed alustas. Dub FX on täiesti sõltumatu ning eelistab vältida koostööd plaadifirmade ning produtsentidega. Oma plaate müüb ta kodulehel ning esinemiste ajal.

Dub FX’i kaubamärk on luua muusikat vaid oma hääle ning looperitega. Tänu oma andekusele suudab ta nii edukalt asendada laval tervet ansamblit.

Greenwave toimub Patarei Merekindluses esmakordselt. Sündmus pakub endise vangla hoovis mitmeid kontserte ja rohkelt muud meelelahutust harivatest töötubadest innovaatilise toiduni.

Patarei Merekindluse / MereHoovi väravad avatakse laupäeval, 21. augustil Greenwave’i jaoks juba kell 16.00. Piiratud kogus soodushinnaga pileteid on eelmüügis Ticketeris.

🌿 KUULA / LISTEN:
Dub FX - Flow
www.youtube.com/watch?v=WhBoR_tgXCI&t=64s
Dub FX - So Are You
www.youtube.com/watch?v=Bd1CUTrcy5U
Dub FX & Stamina MC - Only Human
www.youtube.com/watch?v=STf7B33yEHw
Dub FX & JFB feat. Sahida Apsara & Woodnote - Pull Up
https://www.youtube.com/watch?v=cNFHAsCwmoU
--------------------------------------
🌿 MIS ON GREENWAVE?
Greenwave on keskkonda väärtustav innovatiivne meelelahutussündmus, mis lisaks tipptasemel esinejatele annab oma panuse ka parema, puhtama ja ressursse säästvama homse jaoks. Sündmuse raames tutvustamegi põnevaid ja innovaatilisi lahendusi meilt ja mujalt, mis aitavad säästa keskkonda ja tarbida nutikamalt. Väärtustame oma kodu, kodulinna ja koduplaneeti ning oleme eeskujuks, et jätta maha võimalikult väike ökoloogiline jalajälg.

Alguseni jäänud

00
Päeva
00
Tundi
00
Minutit
00
Sekundit

Vaata rohkem

Korraldaja

Greenwave Estonia
Play Video