Skip to content

UUDISED

Patarei Merekindluse meeskond külastas Suomenlinnat

Patarei Merekindluse meeskond külastas septembri alguses põhjanaabrite Suomenlinna merekindlust. Külastuse suurem eesmärk oli tutvuda Suomenlinna juhtkonnaga, arhitektide ja spetsialistidega, et ka edaspidi head nõu küsida.
Loe edasi

Kahurid on tagasi Merekindluses

Ajaloomuuseumist jõudsid Patarei Merekindlusesse kolm kuuenaelast kahurit ning hulk kuule. Suurtükirauad on valmistatud Olonetsi tehases Venemaal 1703 aastal.
Loe edasi

Patarei Merekindluse arhitektuurikonkursi võitis ideekavand „Taevakaar“

Patarei Merekindluse sisehoovide, klaaskatuste ning välialade arhitektuurikonkursi võitis Hayashi - Grossschmidt Arhitektuuri (HGA) võistlustöö „Taevakaar“.
Loe edasi

Laekusid Patarei Merekindluse arhitektuurikonkursi võistlustööd

Patarei Merekindluse arhitektuurikonkursi tööde tähtaeg kukkus 12.10.2020. Konkursile kutsutud neli arhitektuuribürood: KOKO Arhitektid, KAOS Arhitektid, HG Arhitektuur ning Arhitektuuriüksus, esitasid kõik väga jõulised ja omanäolised tööd.
Loe edasi

Ajalooline hetk: Patarei Merekindlus on kõikidele avatud

28. juuli 2020 avas Urmas Sõõrumaa Patarei Merekindluse Gorži hoovi, mis ühtlasi tähistab Patarei Merekindluse uue ajajärgu algust.
Loe edasi

Patarei Merekindluses algas jalutusbokside lammutamine

Patarei Merekindluses alustati Gorži hoovis jalutusbokside lammutamisega. Lammutustöö tähistab Patarei Merekindluse uusarenduse valmimist aastaks 2026.
Loe edasi
Play Video