Skip to content

UUDISED

Merekindluse võimas kaev

Patarei Merekindluse või hilisema Kindlustatud kasarmu kompleksi rajamise algfaasis tekkis kohe probleeme puhta vee hankimisega. Linna veevärki sel alal mõistagi siis veel polnud ning kaitsekasarmu joogiveega varustamiseks tuli rajada kaev.
Loe edasi

Fotokonkurss: tule ja jäädvusta Patarei Merekindluse muutumist Tallinna kaasaegseimaks elu- ja ärikeskkonnaks

Patarei Merekindlus ja Sony Center Eesti kutsuvad Sind osalema fotokonkursil “Patarei Merekindlus muutuste tuules”.
Loe edasi

Patarei Merekindluse meeskond külastas Suomenlinnat

Patarei Merekindluse meeskond külastas septembri alguses põhjanaabrite Suomenlinna merekindlust. Külastuse suurem eesmärk oli tutvuda Suomenlinna juhtkonnaga, arhitektide ja spetsialistidega, et ka edaspidi head nõu küsida.
Loe edasi

Kahurid on tagasi Merekindluses

Ajaloomuuseumist jõudsid Patarei Merekindlusesse kolm kuuenaelast kahurit ning hulk kuule. Suurtükirauad on valmistatud Olonetsi tehases Venemaal 1703 aastal.
Loe edasi

Patarei Merekindluse arhitektuurikonkursi võitis ideekavand „Taevakaar“

Patarei Merekindluse sisehoovide, klaaskatuste ning välialade arhitektuurikonkursi võitis Hayashi - Grossschmidt Arhitektuuri (HGA) võistlustöö „Taevakaar“.
Loe edasi

Laekusid Patarei Merekindluse arhitektuurikonkursi võistlustööd

Patarei Merekindluse arhitektuurikonkursi tööde tähtaeg kukkus 12.10.2020. Konkursile kutsutud neli arhitektuuribürood: KOKO Arhitektid, KAOS Arhitektid, HG Arhitektuur ning Arhitektuuriüksus, esitasid kõik väga jõulised ja omanäolised tööd.
Loe edasi
Play Video